• DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

• Od samego rana wymienialiśmy się dzisiaj dobrem i życzliwością w ramach Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

Z tej okazji, Samorząd Szkolny obdarowywał dzisiaj wszystkich uczniów piękną, motywacyjną myślą i słodkim cukierkiem

W szkole krążyła również Poczta Życzliwości można było napisać komuś coś miłego, ale też otrzymać dobre słowo od kogoś

Każdego dnia dzielmy się dobrem i życzliwością z każdym człowiekiem, którego spotykamy na naszej drodze - a może to właśnie my odmienimy kogoś dzień? Może to my dodamy odwagi? Może spowodujemy uśmiech? To przecież tak niewiele, a już w tym wypełniamy przykazanie miłości

Be kind. Always

• Spotkanie z panią Kamilą Kamińską

• Klasy 6, klasa 7 i 8 miały okazję dzisiaj uczestniczyć w spotkaniu z Panią Kamilą Kamińską - aktorką, która wcieliła się w rolę św.Faustyny Kowalskiej w filmie "Miłość i miłosierdzie". Pani Kamila podzieliła się swoim świadectwem, opowiedziała o przygotowywaniach do roli w filmie, o zawodzie aktora, a także przeprowadziła z Młodzieżą krótkie warsztaty aktorskie.

Jedno jest pewne, potrzeba nam więcej takich spotkań i przeżyć bardzo dziękujemy!