• I TY MOŻESZ ZOSTAĆ PITAGORASEM

• W dniu 23 marca 2023 r. nasi uczniowie brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,, I Ty możesz zostać Pitagorasem" dla klas IV-VI wejherowskich szkół podstawowych pod patronatem Prezydenta Miasta Wejherowa. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 5 w Wejherowie.
          Zamierzeniem organizatorów była zespołowa współpraca mieszanych grup składających się z uczniów różnych szkół.
          Trzy najlepsze zespoły otrzymały nagrody główne oraz dyplomy, pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia oraz dyplomy za udział w konkursie.

Uczeń naszej szkoły Adam B. z klasy IV zajął ze swoją drużyną II miejsce.
          Serdecznie gratulujemy!🏆🥈
          Wielkie brawa również dla naszych reprezentantów klasy VI Agaty K. oraz klasy V Marceliny R.