• Tekstowa podstrona

      • DYREKTOR SZKOŁY

        s. mgr Marlena Wilmanska

        WICEDYREKTOR I-III

        mgr Jolanta Baranowska

        SEKRETARZ SZKOŁY

        s. mgr Emilia Bojka

        WYCHOWAWCY KLAS

        mgr Izabela Lessnau

        Oddział przedszkolny - klasa 0

        mgr Weronika Rambiert

        klasa I A

        mgr Barbara Kropidłowska klasa I B

        mgr Dagmara Ostrowska

        klasa II

        mgr Jolanta Baranowska

        klasa III

        mgr Anna Derc-Długi

        klasa IV

        mgr Iwona Brzezińska

        klasa V

        mgr Agnieszka Wszałek

        klasa VI 

        mgr Agnieszka Lis

        klasa VII A

        mgr Robert Śliwicki

        klasa VII B

        mgr Marcin Mutka

        klasa VIII

        NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW

        s. mgr Emilia Bojka (s. M. Fides)

        religia

        s. mgr Alicja Nadolska (s. Mateusza)

        religia

        mgr Krystyna Westfal

        język polski

        mgr Teresa Tamulewicz język polski

        mgr Daria Szmyt

        język angielski

        mgr Liliana Pawłowska

        język angielski

        mgr Marcin Mutka

        język angielski, informatyka, technika

        mgr Karolina Szczepańska

        muzyka, rytmika

        mgr Agnieszka Wszałek

        historia, WOS

        mgr Dorota Łysoń

        plastyka

        mgr Agnieszka Lis

        przyroda, geografia, WDŻ

        mgr Ewa Wiśniewska

        biologia

        mgr Jadwiga Lewicka

        chemia

        mgr Tadeusz Czonstke

        fizyka

        mgr Maria Rosanowska

        matematyka

        mgr Adriana Grono

        matematyka

        mgr Iwona Brzezińska

        zajęcia komputerowe, informatyka

        mgr Robert Śliwicki

        wychowanie fizyczne

        mgr Artur Śmielak

        wychowanie fizyczne

        s. mgr Alicja Nadolska

        język regionalny - język kaszubski,
        historia i kultura Kaszub

        mgr Anna Derc-Długi

        język niemiecki

        SPECJALIŚCI

        mgr Renata Kaźmierczak

        pedagog szkolny, doradca zawodowy

        mgr Julia Musiał

        psycholog szkolny

        mgr Iwona Pranszke

        logopeda

        mgr Eugenia Powaga

        pedagog specjalny,
        nauczyciel wspó
        łorganizujący

        mgr Joanna Pawelec

        nauczyciel współorganizujący

        s. mgr Emilia Bojka

        nauczyciel współorganizujący

        NAUCZYCIELE - WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

        mgr Agnieszka Lis

        wychowawca świetlicy (kl. 0)

        mgr Weronika Rambiert,
        mgr Joanna Pawelec

        wychowawca świetlicy (kl. I A, kl. I B)

        mgr Barbara Kropidłowska

        wychowawca świetlicy (kl. II)

        mgr Izabela Lessnau

        wychowawca świetlicy (kl. III )

        NAUCZYCIEL - BIBLIOTEKARZ

        mgr Agnieszka Wojtkiewicz

        bibliotekarz

        PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI

        mgr Anna Ziółkowska

        pracownik administracyjny

        mgr Monika Gessler

        pracownik administracyjny

        PRACOWNICY OBSŁUGI

        Regina Króll

        woźna

        Jadwiga Hennig

        porządkowa

        Elżbieta Miotke

        porządkowa

        Mirosława Miler

        porządkowa

        Elżbieta Rutz

        porządkowa

        s. Ewa Kamińska

        prefekta