• Wspomnienie liturgiczne Bł. M. Celiny Borzęckiej

• 27 października 2007 - żona, matka i Założycielka Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek - Matka Celina Borzęcka, została beatyfikowana w Rzymie przez papieża Benedykta XVI w bazylice św. Jana.

Na porannej modlitwie, pani Pedagog przybliżyła nam postać Bł. M. Celiny Borzęckiej.

Kobiety niezwykłej, wyprzedzającej w swojej myśli pedagogicznej i formacyjnej swoje czasy. Wykształcona, mądra, pokorna i bez reszty oddana Bogu i Jego Woli

Modlitwa, prawda, miłość, pokora, szacunek do drugiego człowieka i powierzenie swoich spraw Bogu - tego dziś uczy nas Matka Celina. Wartości piękne i uniwersalne na nasze "dziś" i "jutro".

• Wizyta w Izbie Pamięci

• Siostra Dyrektor przybliżyła uczniom postać naszej Błogosławionej Patronki Alicji Kotowskiej.

W Izbie Pamięci uczniowie mogli dotkąć historii szkoły, zobaczyć przedmioty,
            które należały do naszej Patronki.

• Bal Wszystkich Świętych

• 26 października w naszej szkole odbył się Bal Wszystkich Świętych.

Tego dnia było jak w "niebie" -  dzieci w strojach nawiązujących do postaci świętych.

• 84-rocznica aresztowania Bł. Alicji Kotowskiej

• 24 października 1939 roku nasza Błogosławiona Patronka s. Alicja Kotowska została aresztowana przez Gestapo i przewieziona do wejherowskiego więzienia.

Na porannej modlitwie odsłuchaliśmy fragment Requiem Piaśnickiego,
            a s. Dyrektor przypomniała nam ostatnie chwile s.Alicji.

Następnie uczniowie klasy VI złożyli kwiaty i zapalili znicz w miejscu aresztowania s. Alicji,
            aby zachować pamięć o wydarzeniach z życia naszej Patronki.

• ŚLUBOWANIE KLAS I

• Ważny dzień na ścieżce edukacyjnej naszych Pierwszoklasistów- Ślubowanie.

Dzień zaczęliśmy Mszą Św. w kościele św.Anny następnie udaliśmy się na uroczyste ślubowanie, które odbyło się 19.10.2023 r. na sali gimnastycznej.