• FINAŁ KONKURSU

• 11 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbyło się rozdanie nagród w pierwszym wojewódzkim konkursie "Błogosławieni męczennicy II wojny światowej z Pomorza".

I miejsce

Kamil Mroch i Kamil Cyrankowski (Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka w Leśniewie)

II miejsce

Marcelina Teca i Emilia Kiedrowska (Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach)

III miejsce

Igor Rafiński i Wiktor Zarębski (Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach)

Wyróżnienia

Dawid Kopeć i Nicolas Bernecki (Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Rybickiego w Gdańsku)

Maja Wielińska i Julia Gurczyńska (Szkoła Podstawowa nr 7 im. mjr. Mieczysława Słabego w Gdańsku)

Marcelina Rutkowska i Marta Rzepa (Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego

im. bł. s. Alicji Kotowskiej w Wejherowie)

Wszystkim jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy!